Party stany se připravují na sezónu

Party stany se připravují na sezónu.

Party stany se již připravují na sezónu, protože venku roztál poslední sníh, začíná se zelenat první tráva a přichází první teplé dny. Starý skladník opět otevírá dveře skladu půjčovny a kontroluje stav party stanů s vybavením. Hlavně plachty je potřeba důkladně zkontrolovat, jestli je nenapadla plíseň anebo nepoškodily myši a jiní drobní hlodavci. Je také ideální čas zadat do výroby pokyny o potřebách na novou sezónu.

Každý rok věnujeme nemalou část zisku do oprav a vylepšení. Kupujeme nové plachty, konstrukce a příslušenství. Zatímco konstrukce jsou dány výrobcem v zahraničí, plachty objednáváme na míru u našeho partnera Celtimaxu v Liberci.

Celtimax nám garantuje kvalitu použitých materiálů a kvalitní práci na zakázku. Nemluvě o trpělivosti při realizacích našich představ,

Poškozená střešní plachta
Poškozená plachta

které jsou mnohdy originální. Krom plachet na stany nám ušije i různé sítě a jiné příslušenství. Příslušenstvím ke stanům, to máte:“ závaží, kolíky, upínací kurtny, okapnice, pultové plachty, střešní plachty.“  Je spousta dalších přípravků usnadňující nám život. Oprava plachet se z 95% týká střech, které poškodili zákazníci špatným kotvením stanu anebo neodbornou manipulací při montáži a demontáži viz obrázek.

Do letošního roku vstupujeme s rozšířenou řadou stanů rozměru 6X3. Je to nejpopulárnější velikost party stanu a v naší půjčovně tento segment pokryje 80% tržeb. Lidově řečeno:“ Za málo peněz hodně muziky.“  

Party stany
Půjčovna party stany 6X3

Po spojení 2 až 4 stanů máte základní zázemí pro 60-100 lidí. Jak je možné vyčíst z obrázku, bílá barva plachet party stanů v naší půjčovně hraje prim. Bílá barva je také barvou, kterou si náš skladník  zamiloval, protože mu přináší spoustu oblíbené práce. Bílá plachta, aby bílou zůstala, je po každé akci čištěna. Celou sezónu neustále dokola a dokola. Kdo chce naše čisté plachty, tak si trochu připlatí, ale jak vidno z důkazu viz výše, neudělá chybu. Čisté a kvalitní stany jsou základem naší půjčovny party stanů a vybavení! 

FOTOGRAFIE party stanů a vybavení

Pro výběr stanu.

Pro výběr mobiliáře.