DJ aprés ski party

Aprés Ski Party

Aprés Ski Party

Po lyžování DJ aprés ski párty. Ideální relax po lyžování. Jedná se o druh hudební produkce, která k nám dorazila z hor. Pokud jezdíte pravidelně na hory, nejlépe do Alp, tak jste určitě na tento druh hudební produkce nnarazili. Produkce je velmi svižná, veselá a zábavná. Účastníci nepotřebují hodiny koukat do prázdna, ale ihned se zapojí do zábavy, kterou okořeňuje v našem případě DJ. Ten společně s obsluhou baru zvládne za tři hodiny pobavit účastníky způsobem nevídaným na běžných celovečerních produkcích.

Produkce začíná s postupným koncem lyžování, tedy mezi 15-16 hodinou a do 19 hodin je hotovo. Všichni se pobaví, zařádí a odchází domů na hotel v čas. Rána jsou bezstarostná a další lyžařské aktivity jsou možné. Je škodou být na horách, další den prospat, neužívat hory a lyžovat.

Aprés ski produkce nabízíme včetně kompletního technického zabezpečení a supportu. Hudební produkce je pečlivě posbírána  zkušenostmi od roku 2000 po dnešní dny v destinacích od Krkonoš po Alpy. Téměř dvacet let produkcí na domácích horách a v Rakousku. Hudební produkce je kosmopolitní, tedy uslyšíte hity ENG, AUS, D, CZE a PL. Tak jak se osvědčily a dokázaly zaujmout návštěvníky.

Seznam skladeb neuvádíme, protože je to know-how. Až budete leta jezdit po horských střediscích, od rána sjíždět kopce na lyžích a odpoledne popíjet weizenbier & Schnaps, pak poznáte aprés ski párty a začnete být odborníkem.

Aprés Ski Party
Play Aprés Ski Music