DJ aprés-ski párty

Aprés-ski párty

Po lyžování DJ aprés-ski párty. Ideální relax po lyžování. Jedná se o druh hudební produkce, která k nám dorazila z hor. Pokud jezdíte pravidelně na hory, nejlépe do Alp, pak jste určitě na tento druh hudební produkce DJ aprés-ski párty narazili. Produkce je velmi svižná, veselá a zábavná. Účastníci nepotřebují hodiny koukat do prázdna, ale ihned se zapojí do zábavy, kterou okořeňuje v našem případě DJ. Ten společně s obsluhou baru zvládne za tři hodiny pobavit účastníky způsobem nevídaným na běžných celovečerních produkcích. Produkce začíná s postupným koncem lyžování, tedy mezi 15-16 hodinou a do 19 hodin je hotovo. Všichni si zařádí, odchází domů – na hotel v čas a ráno jsou čerství na další lyžařské aktivity. Je škodou být na horách a další den prostě prospat, proto apré-ski. Aprés-ski začíná brzo, párty se rozjíždí téměř okamžitě a v rozumnou hodinu končí. Končí tak, abyste se všichni pobavili a dále byli použitelní a mohli si druhý den hory užívat.

Aprés-ski produkce nabízíme včetně kompletního technického zabezpečení a supportu. Hudební produkce je pečlivě posbírána  zkušenostmi od roku 2000 po dnešní dny v destinacích od Krkonoš po Alpy. Téměř dvacet let produkcí na domácích horách a v Rakousku. Hudební produkce je kosmopolitní, tedy uslyšíte hity ENG, AUS, D, CZE a PL. Tak jak se osvědčily a dokázaly zaujmout návštěvníky DJ aprés-ski párty.

Seznam skladeb neuvádíme, protože je to know-how. Až budete leta jezdit po horských střediscích, od rána sjíždět kopce na lyžích a odpoledne popíjet weizenbier & Schnaps, pak poznáte aprés-ski párty a začnete být odborníkem.

 

 

Napsat komentář