Půjčovna party stanů v zimě

Půjčovna party stanů v zimě

Půjčovna party stanů a zima.  Vypadá to jako konec světa, ale poslední akcí roku bývá kuřácký koutek na firemním  eventu, anebo zázemí pódia na vánočních trzích. Oba druhy akcí jsme realizovali k všeobecné radosti obsluhy skladu, která by nejraději půjčovnu uložila k zimnímu spánku.  V jejich pojetí je  půjčovna party stanů a vybavení , jako letní chata na Slapech po sezóně.

Půjčovna party stanů
Opravdu odepsaný stan

V zimě je potřeba všechny plachty a poškozený materiál opravit. To co neumíme sami, tak posíláme k bratrské společnosti Celtima do Liberce na opravu. Materiál ve skladu dobře připravit na zimní odstávku je nutností, protože v zimním období půjčovna pracuje tak na 5% sezónního provozu. V zimním období půjčovna party stanů a vybavení půjčuje stany, jejichž základním vybavením je topení, ideálně plynové bez požadavku na elektrické připojení.  Dále často vane vítr s intenzitou nesrovnatelnou na poklidné  vlahé letní večery.  Tedy i závaží se o poznání pronesou. V práci stejně jako ve fitness jedete těžké váhy :-).  Chyby ve špatném skladování anebo montáži vám nebudou odpuštěny. Vlhké plachty ve skladu shnijí a špatně ukotvený stan se poláme a můžete ho vyhodit.

Párty stan po šparním ukotvení.

V zimním období je i prostor pro nákup nového materiálu. V našem provozu jde každý rok nemalá částka zisku na opravy a nákup nového materiálu. Většinou se přikupují konstrukce a plachty, ale není výjimkou i jiný spotřební materiál, jako jsou elektrické kabely, světla s led technologií, přechody na kabely spousta dalších věcí . Jak můžete číst v našem článku, i v zimě je v půjčovně party stanů a vybavení práce stále dost, prostě v zimě se nenudíme. 

V reálu nová sezóna startuje v dubnu, tedy od Velikonoc. V té době je již vše v plné polní a připraveno na vaši objednávku. 

Závěrem jak plyne z článku, zima v půjčovně party stanů s vybavením koncem světa.