Půjčovna párty stanů v zimě

Půjčovna párty stanů v zimě

Půjčovna, párty stany, zima.  Vypadá to jako konec světa, ale poslední akcí roku bývá kuřácký koutek na firemním  eventu, anebo zázemí pódia na vánočních trzích. Oba druhy akcí jsme realizovali k všeobecné radosti obsluhy skladu, která by nejraději půjčovnu zazimnila.  V jejich pojetí je  půjčovna párty stanů a vybavení , jako letní chata na Slapech po sezóně.

Odepsaný párty stan!V zimě je potřeba všechny plachty a poškozený materiál opravit. To co neumíme sami, tak posíláme k bratrské společnosti Celtima do Liberce na opravu. Materiál ve skladu dobře připravit na zimní odstávku je nutností, protože v zimním období půjčovna pracuje tak na 5% sezónního provozu. V zimním období půjčovna párty stanů a vybavení půjčuje stany, jejichž základním vybavením je topení, ideálně plynové bez požadavku na elektrické připojení.  Dále často vane vítr s intenzitou nesrovnatelnou na poklidné  vlahé letní večery.  Tedy i závaží se o poznání pronesou. V práci stejně jako ve fitness jedete těžké váhy :-).  Chyby ve špatném skladování anebo montáži vám nebudou odpuštěny. Vlhké plachty ve skladu shnijí a špatně ukotvený stan se poláme a můžete ho vyhodit.

Párty stan po šparním ukotvení.

V zimním období je i prostor pro nákup nového materiálu. V našem provozu jde každý rok nemalá částka zisku na opravy a nákup nového materiálu. Většinou se přikupují konstrukce a plachty, ale není výjimkou i jiný materiál ( kabely, světla, přechody…). Jak můžete číst v našem článku, i v zimě je v půjčovně párty stanů a vybavení práce stále dost. Ani v zimě se nenudíme. 

V reálu nová sezóna startuje v dubnu, tedy od Velikonoc. V té době je již vše v plné polní a připraveno na vaši objednávku. Tedy půjčovna, párty stany, zima není koncem světa.

Je libo párty stan?

Potřebujete židličku nebo snad stoleček ?

 

Napsat komentář