Miloš Skalka

Profesionální DJ a rozhlasový moderátor Miloš Skalka spolupracuje s naší produkční agentura od devadesátých let minulého století. V začátcích jsme pro jeho produkce dodávali technické zabezpečení a řešili transport mistra na akci. Postupem času jsme začali řešit booking a nakonec jsou z nás přátelé.

Profesionální DJ Miloš SkalkaHudební vystoupení Miloše Skalky je projevem zkušeného matadora československé diskotéky. Miloš nebyl první, ale je jediný, který od roku 1969 kontinuálně hudební produkce realizuje. Déle než padesát let, tak dlouho vydrží málokdo a vyžaduje to velké hudební srdce. Je specialistou s osobitým a nezaměnitelným projevem, kterému by se dnes již dalo říkat DMS (Diskotéka Miloše Skalky).

DMS je projev, při kterém DJ využívá mikrofon, aby uváděl písničky, představoval interprety a vtipně glosoval situace na tanečním parketu. Ve své podstatě je Miloš velkou encyklopedií populární hudby a bavičem v jedné osobě. Jeho osobní výhodou je znalost nejednoho českého a zahraničního zpěváka, hudebníka, které zná osobně. Stále i v roce 2022 hraje z originálních CD, které nahradili LP a SP začátkem devadesátých let. CD pravidelně rituálně nakupuje a to i v zahraničí. Vystoupení můžete objednat  s předskokanem, protože ten připraví atmosféru pro mistra a program časově prodlouží dle potřeby. Miloš již opravdu něco zažil a pamatuje.

Dalším významným znakem hudebního vystoupení Miloše je hudební produkce od padesátých let do současných dní. Kdo tento projev napodobuje je v podstatě Milošův Revival. Hudební styly jsou hrány v reakci na pocity tanečníků a jejich nálady, většinově POP&ROCK.

Více o Milošovi – wikipedie

Profesionální DJ Miloš Skalka od roku 1969!

Nebojte se objednat včetně technického zabezpečení.

 

BOOKING NOW

 

Hudební vydavatelství