Produkce na klíč od A do Z

Produkce akcí

Vaše úspěšné akce na klíč zajistí naše produkční agentura od A do Z. Firemní party, vánoční večírek, novoroční setkání, jubileum společnosti, oslavy jubilantů, slavnostní opening provozovny, představení nového produktu, roadshow, family days, teambuilding, výjezdní poradu, off-site, veřejnou hudební produkci a co vás napadne organizovat – pořádat.

mozaika_produkce_1000x250

Agentura pro vaše akce na klíč zajistí:

  • reprezentativní prostory
  • chutnou a zdravou gastronomii
  • poutavý program s populárními hosty
  • vhodné dárky a upomínkové předměty
  • potřebnou účelnou propagaci a pozvánky
  • nutnou administrativu, smluvně ošetří a řádně vyúčtuje
  • pomůže vybrat vhodné datum konání akce

Za dlouhá léta praxe, odříkání a sbírání zkušeností při tvorbě akcí na klíč, jsme si vytvořili nemalou databázi míst, kam se rádi vracíme a které Vám můžeme vřele doporučit. Nadstandardní vztahy mohou ovlivnit výši nájmu prostor, zpřístupnění objektu v lepším čase a na delší dobu, prodlouženou splatnost fakturace a celkový přístup k akci je přátelský. Prostě jsou produkce, které máte rád, více rád, raději a nejraději. Víte že s tímto pořadatelem, nájemcem, dodavatelem vždy akce dopadnou a bez nervů. V takovém případě se akce na klíč zajistí na jedna plus a není co dodat.

Dávat na webové stránky naší produkční agentury seznam  těchto míst je nevhodné a prozrazovalo by to naše know-how. V případě vstoupení do jednání o společné realizaci vaší akce na klíč od A do Z vám vše postupně představíme.

Po více než čtvrtstoletí realizací produkcí je až z údivem, že se stále těšíme na nové výzvy a setkání s novými partnery. Pokud máte pocit, že naše služby jsou jako střižené na míru pro Vás,

neváhejte nás kontaktovat!

Pro spojení s námi můžete použít kontaktní formulář webového systému anebo použít stránku kontaktů.

Je mnoho agentur inzerujících zajištění akce na klíč, ale ne vždy se tyto nabízené služby shodují s realitou. Na naše akce budete rádi vzpomínat a možná nám napíšete do referencí trochu vlídného slova.