Produkce – event

Potřebujete zajistit event na klíč ?

produkční agentura produkce event

Váš event zajistit na klíč od A do Z dokážeme snadno. Produkce je náš denní chléb. Začít plánovat produkci je snadné, stačí pár otázek a dáme to dohromady.

  • datum
  • reprezentativní prostory
  • chutnou gastronomii a nápoje
  • poutavý program s nejen populárními hosty
  • vhodné dárky a originální upomínkové předměty
  • potřebnou správně cílenou účinnou propagaci události
  • nutnou administrativu / smluvně ošetříme a řádně vyúčtujeme
Kdy?
Datum akce je důležité!

Proč se zabývat jinou činností než činností, která je vaší hlavní podnikatelskou náplní zapsanou v obchodním rejstříku a jste v ní prostě nejlepší. My z produkční agentury Tsunami jsme nejlepší – profesionálové na produkce a eventy všeho druhu. Proto potřebujeme-li opravit auto, navštívíme námi prověřený a osvědčený autoservis, protože auta jednoduše opravovat neumíme. Autoservisu pak na oplátku, bude-li chtít, dokážeme připravit event na klíč od A do Z. Prostě akci, na které získává kladné body. Vždy záleží co od produkce očekáváte, koho potřebujete ohromit anebo komu chcete udělat radost. Můžou to být vaši klienti anebo vaši zaměstnanci.

Produkční agentura vše za vás připraví, pohlídá, vyhodnotí a vyúčtuje. Bude Vám pak sice za realizaci produkce účtovat provizi, ale 100% garantuje, že budete spokojeni. Vy totiž nakonec ušetříte spoustu času, nemalé finanční prostředky a hlavně nekonečné nervy.

Produkční činností se zabýváme od konce minulého tisíciletí, tedy se dá s určitostí říct, že máme nemálo zkušeností z realizací. Vypisovat zde co vše, kde a s kým jsme realizovali je v dnešní době neefektivní informace. V případě vaší potřeby nahlédnout do naší dlouhé historie, můžete navštívit prostor pro děkovné dopisy a fotogalerii. Nejaktuálnější fotografie naleznete na Instagramu.

Závěrem prosím nezapomínejte, není vhodné ani slušné, vše co děláte do puntíku prezentovat na sociálních sítích a v médiích do celého světa. Jak určitě znáte legendární hlášku divadla Járy Cimrmana: “ Opravdová esa oboru v policejních kartotékách nenajdete „.

Fotografie z akcí