Profesionální DJ Miloš Skalka

DJ Miloš Skalka

Profesionální DJ Miloš Skalka spolupracuje s naší produkční agentura od devadesátých let minulého století. V začátcích jsme pro jeho produkce dodávali technické zabezpečení a řešili transport mistra na akci. Postupem času jsme se stali přátelé.

Hudební vystoupení DJ Miloše Skalky je projevem zkušeného matadora československé diskotéky. Miloš nebyl první, ale od roku 1969 kontinuálně hudební produkce realizuje. Je specialistou s osobitým projevem, kterému by se dnes již dalo říkat DJ Miloš Skalka. Je to projev, při kterém DJ využívá mikrofon, aby uváděl písničky, představoval interprety a vtipně glosoval situace na tanečním parketu. Ve své podstatě je Miloš chodící encyklopedií populární hudby, osobní výhodou má, že nejednoho českého, ale i zahraničního zpěváka a hudebníka zná osobně. Stále i v roce 2018 hraje z originálních CD, které pravidelně nakupuje a to i v zahraničí.

Dalším významným znakem hudebního vystoupení DJ Miloš Skalka je hudební produkce od padesátých let do současných dní. Kdo tento projev napodobuje, je ve své podstatě DJ Miloš Skalka Revival. Hudební styly jsou hrány v reakci na pocity tanečníků a jejich nálady. Tedy většinově POP&ROCK.

 

Napsat komentář