Hudební vystoupení – Produkční agentura

Produkční zajištění živého vystoupení

produkční agentura, hudební vystoupení zpěváků a kapel

Hudební produkce na klíč, skupiny, orchestry, sólové zpěváky a zpěvačky, dle vašeho přání, dodá naše produkční agentura. Jakéhokoliv umělce a hudební skupinu z ČR a SK na jakékoliv místo. Vše záleží pouze na jeho časových možnostech, vašem hudebním vkusu a ochotě finančně investovat do zážitku. Krom vystoupení samotného produkční agentura v případě potřeby zajistí kompletní technické zabezpečení vystoupení dle potřeb vybraného interpreta a potřeb vaší akce. Rádi dodáme požadovanou produkci na klíč od A do Z včetně celého technického supportu (zvuk, světla a pódiové moduly).

Produkční agentura, Živé vystoupení

V dnešní době lze na internetu najít opravdu téměř cokoliv, neboť každý zpěvák, umělec, hudební skupina nebo bavič a exhibicionista disponuje vlastní prezentací. To ovšem jednoznačně neznamená, že musíte dobře dohodnout a úspěšně realizovat vystoupení. Realizace vyžaduje profesionální přístup a osobní jednání s šarmem! Produkční agentura Tsunami, po letech praxe a odříkání, má nemalou databázi přímých kontaktů na umělce a kapely. Osobně zná členy anebo jejich kmenové manažery a promotéry. Nedílnou součástí , samozřejmostí je zajištění veškerých zákonem stanovených povolení a souhlasů.

Pamatujte na přímou úměru kvality programu, finanční odměny interpreta a včasné smluvní – garantované rezervace – bookingu. Nedělejme věci pod nátlakem a v časové tísni. Takové akce nesklízí tolik očekávaného ovoce a mnohdy se i zbytečně nemálo prodraží.

Bohužel jsou v životě momenty, kdy ani včasný booking a řádné smluvní zajištění akce nestačí.  Jsme pouze lidi a situace jsou nevyzpytatelné. V těchto nepříjemných ojedinělých případech produkční agentura přichází s flexibilním řešením krizového stavu a nabízí operativní řešení, která vedou k úspěšné realizaci. Mnohdy ani cílový konzument nepozná, že realizace byla řešena jinak, než si objednavatel na začátku přál. Nakonec není až tak důležitá cesta k dosažení mety, ale konečný výsledek celé akce.

V koláži fotografií viz výše, jsme si dovolili nastínit některé z přátelských interpretů, které máme ve velké oblibě a společné akce produkujeme rádi. Vice hvězd naleznete ve fotogalerii zde.

FOTOGRAFIE Z AKCÍ

ZPĚT