Párty stany po sezóně 2019

Párty stany a párty vybavení po sezóně 2019

Letošní rok jsem opět rozšířili nabídku služeb půjčovny párty stanů a párty vybavení. Rozšířili jsme nabízený sortiment a absolutní počty materiálu, který je půjčovna párty stanů a vybavení schopna klientům nabídnout.

Nakoupili jsme nové párty stany velikosti 6X3. Tento modul se

postupem času stává nejpoužívanějším, chcete-li vlajkovou lodí. Velikost je praktická na přepravu a zároveň užitná plocha je podstatně větší než u modulu 3X3. Příkladem při potřebě zajistit zázemí pro 100 až 120 lidí, vám postačí pět stanů 6X3 a patnáct pivních setů. Takto zajištěné zázemí může uživateli ušetřit nemalé položky  za montáž a dopravu velkých stanů.

párty vybevení LED 2100l
LED 2100l

Na začátku sezóny byla rozšířena nabídka o moderní světla LED, které jsou podstatně praktičtější, bezpečnější v možnosti vzniku požáru a okolí ekologicky šetrnější díky kardinálně nižší spotřebě elektrické energie. Dále jsme v průběhu sezóny dokoupili nové pivní sety a po zkušenostech z realizovaných akcí navýšili počet kabelových přechodů. Tedy vcelku jsme investovali nemalé peníze do navýšení kapacity půjčovny a zlepšení kvality služeb. S

kabelový přechod 2,5t
Kabelový přechod 2,5t

příchodem nového materiálu jsme museli doplnit i stav lidských zdrojů. Tento moment je v současné době nejsložitější. V současné době dokončujeme poslední akce pro naše pravidelné klienty. Naše klientela je s naší prací spokojená, oceňuje náš smysl pro pracovní sistém, ekologii a čistotu nabízeného materiálu. Postupně se skupina zákazníků na doporučení rozrůstá. Po dokončení posledních listopadových akcí zazimníme půjčovnu a budeme se připravovat na další sezónu, na léto 2020. Již nyní se nám hlási první vlaštovky a to nám dodává sílu a chuť.

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář